Relax

Hotel O.K.1 Vám nabízí příjemné ubytování v klidné části královského města Berouna. Jedinečná poloha v Českém krasu a Křivoklátsku se nabízí nejen jako příležitostné místo ke krátkodobému ubytování, ale také jako příležitost, kde strávit rodinnou dovolenou.

Tipsport laguna aquapark

Pouhé 3 minuty od hotelu se nachází koupaliště. Pro adrenalinové zážitky, ale i odpočinek, je pro Vás v Berouně Tipsport laguna aquapark. Naleznete zde vše, co k relaxaci potřebujete: bazén 25 m, horká pára, masáže, fitness atd. Pro Vaše ratolesti má aquapark připravenu nejednu atrakci: tobogán, skluzavky, brouzdaliště atd.

Více zde >

Kam na výlet

Pokud patříte mezi obdivovatele přírody, nechte se inspirovat výlety, které lze v okolí hotelu vykonat.

Koněpruské jeskyně

Zajímavým a obohacujícím výletem je cesta ke Koněpruským jeskyním, které leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras. Tento zajímavý výlet se dá spojit s prohlídkou nedaleko ležících hradů Křivoklát a Karlštejn.

Více zde >

Naučná stezka Zlatý kůň

K méně náročným poznávacím výletům patří naučná stezka Zlatý kůň. Stezka vede přímo od východu z jeskyní. Je dlouhá 3,5 km a udává se, že ji lze ujít za cca 90 minut.

Více zde >

Rozhledna Děd

K dalším výletům patří procházka krásnou přírodní scenérií na vrchol kopce, na kterém se tyčí krásná zachovalá rozhledna Děd. Výšlap se může zdát pro někoho náročným, ale výhled, který se Vám na vršku rozhledny naskytne, za námahu stojí.

Muzeum Český kras

Pokud nepatříte mezi obdivovatele toulek po přírodě. Nechte se zlákat krásnou expozicí Český kras, jeho příroda i první osídlení. Dějiny řemesel města Berouna, Pamětní síň Václava Talicha a Jana Preislera. To vše a mnohem víc Vás čeká v muzeu Český kras.

Více zde >