Hotel O.K. 1, ubytování Beroun, hotel Beroun

HLAVNÍ STRANA

Hotel O.K. 1, hotel, ubytování Beroun

RELAX

Hotel O.K.1 Vám nabízí kvalitní ubytování v klidné části královského města Berouna. Jedinečná poloha v Českém krasu a Křivoklátsku se nabízí nejen jako příležitostné místo ke krátkodobému ubytování, ale také jako příležitost, kde strávit rodinnou dovolenou.

Sportoviště Sport Eden

Náš sportovní areál Eden, který se nachází pouze 5minut volné chůze od Hotelu–OK1, je zaměřený na sportovní a volnočasové aktivity. Naleznete zde spoustu adrenalinových zážitků, ale také prostor pro uvolnění těla i mysli. Pokud se řadíte mezi golfisty, máme pro Vás připraveny dva simulátory, driving range, chipping a putting green. V našem areálu najdete sportovní vyžití v každém ročním období. V zimně je k dispozici badmintonový kurt, kde můžete vybít svou energii. V průběhu školního roku nabízíme velkou škálu kondičních cvičení, Pilates, Aerobic, Step Aerobic, P-class atd. Pro Vaše ratolesti jsme nově otevřeli Žab-Klub, aerobic pro děti ve věku od 5 do 12 let.

Z letních sportů u nás lze využít lukostřelbu s instruktorem, 4 venkovní tenisové kurty, volejbal, nohejbal, beachtenis a beachvolejbal.

Naše centrum nezapomíná ani na maminky s dětmi, a proto spolupracujeme s Mateřským Centrem Slunečnice, které se zaměřuje na rozvoj dětí od útlého věku. Nabízí širokou škálu programů pro děti od cvičení pro miminka přes cvičení pro předškoláky, tančení pro děti, hodiny pro rozvoj řeči, angličtinu až po výtvarné hodiny.

Firemní akce a teambuilding

Náš sportovní areál je připraven i na firemní akce a teambuilding. Věnujte svým zaměstnancům zajímavé zážitky, mimo pracovní prostředí. Díky naší široké nabídce si u nás vybere opravdu každá firma. Zajistíme Vám atraktivní program pro Vaši firemní akci s ohledem na Vaše časové a finanční nároky.

Doufáme, že Vás náš sportovní areál zaujal a rádi nás přijdete navštívit.

Sportoviště Sport Eden, www.sporteden.cz
Sportoviště Sport Eden, www.sporteden.cz
Sportoviště Sport Eden, www.sporteden.cz

Sportoviště Sport Eden, www.sporteden.cz

Tipsport laguna aquapark

Pouhé 3 minuty od hotelu se nachází koupaliště. Pro adrenalinové zážitky, ale i odpočinek, je pro Vás v Berouně Tipsport laguna aquapark. Naleznete zde vše, co k relaxaci potřebujete: bazén 25 m, horká pára, masáže, fitness atd. Pro Vaše ratolesti má aquapark připravenu nejednu atrakci: tobogán, skluzavky, brouzdaliště atd.

bližší informace naleznete zde

Kam na výlet

Pokud patříte mezi obdivovatele přírody, nechte se inspirovat výlety, které lze v okolí hotelu vykonat.

Koněpruské jeskyně

Zajímavým a obohacujícím výletem je cesta ke Koněpruským jeskyním, které leží ve středních Čechách 7 km jižně od Berouna v chráněném území Český kras. Tento zajímavý výlet se dá spojit s prohlídkou nedaleko ležících hradů Křivoklát a Karlštejn.

bližší informace naleznete zde

Naučná stezka Zlatý kůň

K méně náročným poznávacím výletům patří naučná stezka Zlatý kůň. Stezka vede přímo od východu z jeskyní. Je dlouhá 3,5 km a udává se, že ji lze ujít za cca 90 minut.

bližší informace naleznete zde

Rozhledna Děd

K dalším výletům patří procházka krásnou přírodní scenérií na vrchol kopce, na kterém se tyčí krásná zachovalá rozhledna Děd. Výšlap se může zdát pro někoho náročným, ale výhled, který se Vám na vršku rozhledny naskytne, za námahu stojí.

Muzeum Český kras

Pokud nepatříte mezi obdivovatele toulek po přírodě. Nechte se zlákat krásnou expozicí Český kras, jeho příroda i první osídlení. Dějiny řemesel města Berouna, Pamětní síň Václava Talicha a Jana Preislera. To vše a mnohem víc Vás čeká v muzeu Český kras.

bližší informace naleznete zde